Platební styk, investiční zlato a správa finančního majetku – EKKA

EKKA je obchodní značka sdružující fyzické osoby podnikající v oblasti správy finančního majetku, obchodu s investičním zlatem a vzácnými kovy a platebních služeb. Našim cílem je nalézat unikátní „na míru střižená“ investiční řešení, která přenesou naše klienty přes ekonomická, geopolitická i společenská úskalí.
→ více...
imageimageimage

Asset management

Moderní správa financí image
Společnost CATUS AG Vermögensverwaltung je registrována ve Spolkové republice Německo a v České republice jako nezávislý správce finančního majetku.
→ více...

Investiční zlato

a vzácné kovy image
Investiční zlato Good Delivery ve formě zlatých slitků a zlatých mincí jako bezpečná investice.
→ více...

Platební služby

Bezhotovostní obchody v cizí měně image
Úsporné devizové konverze a platby do zahraničí pro fyzické osoby, podnikající fyzické a právnické osoby.
→ více...

Aktuality

04.04.2017
„Přehřáté“ akcie jsou šancí pro zlato v roce 2017.

Vysoké riziko zklamání na akciových trzích….

První čtvrtletí roku 2017 je za námi. Řádky ekonomických médií byly povětšinou zasvěceny komentářům o rallye na akciových trzích jako reakci na ekonomické plány nově zvoleného amerického prezidenta.

Avšak i Donald Trump dostává zakusit první lekce z reálné politiky. Ukazuje se, že ne každý jeho záměr či slib dokáže prosadit stejně snadno, jako ve svých vlastních firmách. Bez ohledu na to stoupají akciové trhy stále dál na nová historická maxima a svět zdá se být pro investory v pořádku. Rallye je i nadále živena vysokým pozitivním očekáváním ve schopnosti prezidenta.

→ více...
31.03.2017
Island sanován, Řecko zruinováno.

Jaký je rozdíl mezi liberálním a socialistickým myšlením, ukazují dvě řešení téhož problému. Islandská a řecká cesta z krize.

„Téměř deset let po finanční krizi ruší islandská vláda kapitálové kontroly. Důvodem je krajně pozitivní ekonomický růst…

→ více...

Naši partneři

image